Images by @severe_weather_slovakia, Severe Weather Slovakia

✒️Autor: Pavol Kostolný

Mesačný servis

Keď som videl prvý krát zatemnený Mesiac tieňom zeme, myslel som, že práve vyhasol. Myšlienkou bolo svetlo prinavrátiť späť z takmer vyhasnutého zdroja. Vždy existuje nádej a ľudia schopní do nás priniesť nové svetlo, aby sme mohli žiariť ďalej.
Fotografia vznikla v rozprávkovej zasneženej krajine pri treskúcej zime -15°C. Snímok je spojený z 3 fotiek pre krajinu, oblohu a druhú postavu na rovnakú ohniskovú vzdialenosť rovnakým smerom v rozmedzí asi pol hodiny.
#moon #night #sky #art [DL]

✒️Autor: Pavol Kostolný Mesačný servis Keď som videl prvý krát zatemnený Mesiac tieňom zeme, myslel som, že práve vyhasol. Myšlienkou bolo svetlo prinavrátiť späť z takmer vyhasnutého zdroja. Vždy existuje nádej a ľudia schopní do nás priniesť nové svetlo, aby sme mohli žiariť ďalej. Fotografia vznikla v rozprávkovej zasneženej krajine pri treskúcej zime -15°C. Snímok je spojený z 3 fotiek pre krajinu, oblohu a druhú postavu na rovnakú ohniskovú vzdialenosť rovnakým smerom v rozmedzí asi pol hodiny. #moon  #night  #sky  #art  [DL]